Interpelacja w sprawie przygotowania strategii „Fit City” (ZAKOŃCZONE)

6 lutego 2020 roku w Biurze Rady Miejskiej złożyłem interpelacje radnego w sprawie przygotowania strategii na podstawie koncepcji „Fit City”. (tekst interpelacji)

Na sesji Rady Miejskiej w dniu 29.01.2020 roku jednym z tematów posiedzenia była ocena działalności promocji Urzędu Miejskiego.
Zgodnie z zapowiedziami z czerwca ubiegłego roku mieliśmy po przyjęciu budżetu na 2020 rok poznać główne założenia koncepcji Fit City. W związku z tym postanowiłem zadać pytanie autorowi i przewodniczącemu zespołu, co dzieję się obecnie z koncepcją Fit City po 7 miesiącach od ostatniego mojego pytania.
Z przykrością muszę stwierdzić, że obecnie wiemy tyle samo co w czerwcu 2019 roku.
Branża turystyczna nie została włączona a nawet nie jest informowana o planach w którą stronę chcemy iść. W ciągu ostatnich 7 miesięcy nie było zorganizowane żadne spotkanie, a zima to najlepszy czas na takie prace. Przecież to przedsiębiorcy mają w głównej mierze tworzyć Węgorzewo miastem Fit City, cokolwiek miało by to znaczyć….

20 lutego 2020 roku otrzymałem odpowiedź na moją interpelację. (odpowiedź)

6 lutego 2020 roku do Biura Rady Miejskiej złożyłem interpelację radnego z pytaniami do burmistrza w sprawię opracowywanej strategii promocji Gminy Węgorzewo na podstawie koncepcji „Fit City”.
W odpowiedzi możemy przeczytać, że do tej pory odbyło się kilka spotkań grupy roboczej. Ciekawa jest przerwa pomiędzy 18.09.2019 roku a 15.01.2020 roku (4 miesiące).❗️
Martwi mnie, że nadal nie otrzymałem żadnych konkretów w sprawie „Fit City” na jakie liczyłem zadając pytania.
Pod znakiem zapytania stoją nadal następujące sprawy:
– Kiedy zostanie przygotowana strategia promocji Gminy Węgorzewo❓
– Jakie środki zostały przeznaczone do tej pory na promocję „Fit City” (koszulki, banery, gadżety)❓
– Co zostało wypracowane na spotkaniach zespołu roboczego❓

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *